Військовою прокуратурою викрито на хабарництві міського голову міста Ромни
19 Серпня 2016 \\ \\ Коментарів немає.

Про це на своїй сторінці повідомляє військова прокуратура.
 "Військовою прокуратурою Сумського гарнізону спільно з оперативними працівниками Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Головного управління Національної поліції України викрито міського голову міста Ромни на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 50 000 гривень.


Ці кошти мер міста вимагав та отримав від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни.


Спочатку він отримав 10 000 тисяч гривень за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради та під час одержання другої частини в розмірі 40 000 гривень, його затримали правоохоронні органи.


Вирішується питання щодо повідомлення посадовій особі про підозру за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади."

Посилання на джерело

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації