Липень 2016 року видався найспекотнішим на Землі за останні 136 років
16 Серпня 2016 \\ \\ Коментарів немає.

 Вчені вважають, що ми входимо в епоху, коли кожний наступний місяць або рік буде рекордно спекотним.Про це повідомляє ZN,UA.
  Липень 2016 року став рекордно спекотним місяцем за всю історію метеоспостережень в масштабах Земної кулі, тобто за останні 136 років. Середня температура в липні цього року була на 0,84 градуса за Цельсієм вище середньої за 1950-1980-ті роки і на 0,18 градуса вище попередніх рекордних місяців - липня 2011 року та липня 2015 року. У ці два місяці глобальна температура була майже однаковою, повідомив головний кліматолог NASA (Національне аерокосмічне агентство США) Гевін Шмідт.
  До п'ятірки рекордно жарких місяців попередніх років у NASA віднесли також липень 2009 року та серпень 2014 року. А липень 2015 року припав на період Ель Ніньо - відбувається раз на кілька років природного потепління ділянок Тихого океану, істотно впливає на клімат на Землі. До єдиної думки про причини глобального потепління вчені не прийшли до цих пір.
 "Лякає те, що ми входимо в епоху, коли кожний наступний місяць або рік буде рекордно спекотним, а інше буде вважатися сюрпризом", - прокоментував погодні умови Землі кліматолог Кріс Філд з Стенфордського університету в США. 
  Раніше вчені встановили, що в найближчі п'ять років температура на Землі буде рости. При цьому, на думку вчених, 2016 рік може стати найспекотнішим роком за всю історію метеоспостережень. У 2017 році температурний рекорд побитий не буде з-за впливу Ла-Нінья – зворотного Ель-Ніньо процесу, що призведе до охолодження деяких куточків планети.

Посилання на джерело

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації