ВЕЛОСИПЕДИСТ ПОТРАПИВ ПІД КОЛЕСА ЛЕГКОВИКА (№37 від 14 вересня)
20 Вересня 2016 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

Автомобіль тягнув чоловіка декілька метрів, аж поки не вдалося загальмувати. Від отриманих травм велосипедист помер у лікарні. 
  Трагедія сталася в селі Андріяшівка 5 вересня ввечері, розповіли «ПОГЛЯДУ» у секторі БДР Роменського відділу поліції. «Opel Kadett» наїхав на 60-річного велосипедиста. 
Легковик рухався головною дорогою, місцевий житель на велосипеді виїжджав із вулички. Імовірно, розповідають поліцейські, чоловіка засліпила фура, яка їхала неподалік. До того ж, дорога на цьому відрізку погана, засипана щебенем. З одного боку зовсім не освітлена. Є багато ям, в одну із них, говорять, міг потрапити велосипедист.   
У будь-якому разі чоловік упав з велосипеда, автомобіль наїхав уже на лежачого, стверджують правоохоронці. Водій не встиг зреагувати. Хоч і гальмував, однак дорожнє покриття не дозволило відразу зупинити машину. Тож легковик протягнув чоловіка кілька метрів і тільки потім став.
Водій «Oпеля» допоміг доставити чоловіка до лікарні, забезпечив ліками. Однак той дотягнув лише до ранку й помер у реанімації.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого). Наразі призначено ряд експертиз, установлюється, чи мав водій можливість уникнути наїзду.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації