У КОРЖАХ НАМАГАЛИСЯ ПОЦУПИТИ НАФТУ (№36 від 7 вересня).
13 Вересня 2016 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

«Банда» із семи чоловік хотіла «відлити» трохи нафти з нафтопроводу.   До   злочину гарно підготувалися, озброїлися всім необхідним, але «операція» таки не вдалася – завадили правоохоронці.
Чоловіки в один голос стверджують: найняв для такої «роботи» їх житель міста. 
Співробітники кримінальної розвідки та внутрішньої безпеки ГУНП області біля тракторної бригади в селі Коржі Роменського району запримітили дві підозрілі автівки. Вирішили їх перевірити і, як виявилося, недаремно. У багажниках обох автомобілів знайшли різне приладдя для  «врізки» до нафтопроводу. 
П’ятеро чоловіків, які знаходилися тут же, відразу зізналися: мали на меті здійснити злочин.
Незабаром поблизу іншого села правоохоронці зупинили ще двох чолов’яг на «КамАЗі» з ємністю, до якої раніше зупинені й планували закачати нафту.
Уже у відділку всі семеро, як в один голос, пояснили, що для виконання роботи їх найняв раніше не знайомий їм житель міста.
Стосовно горе-крадіїв  слідчі відкрили два кримінальні провадження за ч.3 ст. 15 (замах на злочин), ч. 2 ст. 185 (крадіжка) та за ч.3 ст. 15 (замах на злочин), ч.2  ст. 292 (пошкодження нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України та проводять подальші слідчі дії.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації