П’ЯТЬ РОКІВ «СВІТИТЬ» ЕКС-ОЧІЛЬНИКУ СПЕЦЛІКАРНІ (№37 від 14 вересня)
20 Вересня 2016 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

Колишнього головлікаря судитимуть за махінації з деревиною. Про це повідомили на сайті прокуратури Сумської області.
Близько двох років тому керівник Першої обласної спеціалізованої лікарні міста Ромни посприяв незаконному спилюванню дерев. Майже півтори сотні тополь, загалом – 800 кубічних метрів деревини вивезли тоді з території підсобного господарства, яке належить лікарні. Сума збитку склала понад 150 тисяч гривень, ідеться на сайті обласної прокуратури. 
Головлікар уклав договір підряду з підприємством на вирубку дерев, належних лікарні. Договору при цьому не зареєстрували, а оплата здійснювалася поза бухгалтерським обліком закладу, говориться в повідомленні.
«ПОГЛЯД» разом із представниками громадськості, а саме головою ГО «Довіра» Іваном ХОМЕНКОМ та  керівником ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини» Сергієм ФЕДИНОЮ вирушив на територію того самого підсобного господарства. За два роки «сліди злочину» в буквальному сенсі позаростали. Місце, де колись десятками валяли дерева, щільно прикрите молоденькими тополями, які піднялися на місці старих. Дехто з фермерів, хто працює на території господарства, про події дворічної давності забув, а може, й не знав. Проте не всі. Саме тут нам сказали точну цифру зрубаних дерев – 147. 
Тим часом Роменська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього керівника. Чоловікові інкримінують вчинення злочину за ч.2 ст.191 (розтрата майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) Кримінального кодексу України, йому «світить» до п’яти років за гратами, а також позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації