Міліціонери виявили двох браконьєрів
28 Жовтня 2015 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

Заради швидкого й багатого вилову двоє жителів Роменського району вдались до використання заборонених засобів. Проте їхнім намірам завадили правоохоронці, заставши браконьєрів під час розставляння риболовецьких сіток.
Незважаючи на заборону використовувати сіті для вилову риби, окремі громадяни нехтують цими законодавчими нормами. Тож, з метою належного контролю за безпечним використанням водних ресурсів, а також протидії браконьєрству, співробітники Роменського міського відділу міліції спільно з працівниками «Сумидержрибоохорони» постійно здійснюють спільні рейди. Так, під час чергового такого виїзду близько 22-ої години на водоймищі поблизу села Анастасівка Роменського району правоохоронцями були виявлені два місцеві жителі, що саме розставляли риболовецькі сітки.
Своєї причетності до браконьєрства чоловіки заперечувати не стали. Лише пояснили, що рибу хотіли впіймати для особистого вжитку, а щоб швидко це зробити, вирішили вдатись до заборонених засобів.

Наразі виявлене знаряддя вилову риби вилучено, а відносно порушників складені адміністративні протоколи за ознаками ч.3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил використання об’єктів тваринного світу).
«Правоохоронцями постійно проводяться всі необхідні заходи з контролю за безпечним використанням водних ресурсів та протидії браконьєрству. Однак максимально запобігти цьому негативному явищу ми можемо лише спільно з громадою, - Говорить заступник начальника Роменського міськвідділу Євген Малик. – Я звертаюсь до всіх небайдужих громадян: якщо вам відомі факти незаконного рибного промислу на водоймах Роменщини, особливо із застосуванням заборонених засобів, обов’язково повідомте про них до міліції за телефонами: 2-12-30, 2-12-31 або 102. Анонімність гарантуємо»
Наталія Потапенко, помічник начальника  зі зв’язк

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації