ДИТИНУ-ІНВАЛІДА ЗАЛИШИЛИ БЕЗ ВИПЛАТ (№37 від 14 вересня)
20 Вересня 2016 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

Соцслужба на півроку позбавила п’ятирічного хлопчика засобів до існування. Окрім цього, зобов’язують матір повернути переплату – 8 тисяч гривень. Усе через те, що жінка забула вказати в декларації дохід від паю.
  Родина розгублена: коштів на прожиття зовсім немає, не говорячи вже про дороговартісне лікування. У хлопчика з народження проблеми з лімфатичною системою, тож мама перебуває у відпустці по догляду за ним. До цього часу рятували соцвиплати, тепер же з доходів залишилася тільки бабусина пенсія в тисячу з гаком та 300 гривень, які жінка отримує як мати-одиначка. Піти працювати жінка не може, чекає, доки хлоп’я піде до першого класу. Що ж робити зараз, де брати гроші та чим виплачувати борг – не має уявлення.
Склалася ж така ситуація через те, що жінка через заклопотаність забула вказати в декларації про доходи та майновий стан оплату за оренду земельного паю. «Хоч у податковій усі відомості є, податок ми на нього платили, - говорить мати жінки. – Тож абсолютно не приховували того, що є пай, просто машинально дочка забула вказати». 
Та тепер дороги назад немає. «Нестиковку» виявили представники обласного департаменту соцзахисту, коли завітали до Ромен з перевіркою. «Усі правові підстави витримані, - говорить «ПОГЛЯДУ» начальник Управління праці та соціального захисту населення Ярослав ПАНЧЕНКО, - підстав для того, щоб зробити перерахунок, наразі немає».
Жінці роз’яснили ситуацію, говорить посадовець. Решта – «поза межами повноважень». Та в матері опускаються руки: чим виплачувати заборгованість, а головне – годувати та лікувати сина цілих півроку, не знає.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації