БЕЗГЛУЗДА СМЕРТЬ ЧИ ВБИВСТВО? ЧОМУ ЗАГИНУВ УЧАСНИК АТО (№36 від 7 вересня).
13 Вересня 2016 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

«АТОвець» помер, бо впав і вдарився головою, стверджують правоохоронці. Проте  рідні  й знайомі в це не вірять. Люди вимагають прозорого розслідування.
Минулої п’ятниці роменці попрощалися із Сергієм ХАРЧЕНКОМ. Провести чоловіка в останню путь на центральній площі зібралися майже півтисячі містян.
Нагадаємо, Сергія знайшли вранці 25 серпня біля одного з цілодобових магазинів з проламаним черепом. Чоловік шість днів провів у реанімації, але дива не сталося – помер. 
Як ідеться в повідомленні на офіційному сайті Роменської місцевої прокуратури, Сергій тієї ночі разом зі своїми друзями випивав поблизу магазину. Потім побачив двох знайомих, підійшов до них, і вже втрьох вони відійшли за ріг крамниці. Це зафіксувала й камера відео-спостереження.
Через деякий час знайомі почали кликати на допомогу, бо чоловік нібито оступився, впав і вдарився головою.
Проте рідні впевнені: від простого падіння з висоти свого росту Сергій настільки сильної травми отримати не міг: «При банальному падінні такої «каші» в головному мозку бути не може», - говорить «ПОГЛЯДУ» родичка загиблого Оксана КАМЄНЄВА. До того ж, стверджують рідні, Сергій лежав метрів за три від бордюра, об яку нібито вдарився. Та й не пив у ту ніч, про це говорять як мінімум чотири свідки, продовжує Оксана Володимирівна (родичі провели власне розслідування).
Наразі правоохоронці намагаються з’ясувати всі обставини справи, розповіла «ПОГЛЯДУ» старший інспектор Роменського відділу поліції Наталія ПОТАПЕНКО. Призначено ряд експертиз, але результати їхні будуть відомі тільки за місяць. Та доказів, що відбулася бійка правоохоронці не побачили.
Тим часом друзі Сергія дізналися, що один зі свідків, який нібито бачив падіння, має судимість. Відсидів же за те, що крав газолін у нафтогазовій компанії, де до участі в АТО Сергій працював охоронцем. «Можливо, він тоді був схоплений не без участі Сергія, - зазначила в інтерв’ю одному з обласних телеканалів місцева журналістка Вікторія МУРИЧ. - А тепер той повернувся із в’язниці, а цей прийшов з АТО - от вони й зустрілися».
Громада ж міста обурена роботою поліції, від правоохоронців вимагають прозорого розслідування.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації