В одному з підвалів міста завівся «хор жаб» (№37 від 14 вересня)
20 Вересня 2016 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Другий рік поспіль на вулиці Пушкіна не сходить з дороги калюжа. Уся справа - у поломці колонки, що знаходиться поруч. Жителі прилеглого триповерхового будинку запевняють, що вода дісталася підвалів. Звідси жаб виносять відрами.
  Дуже збентежені мешканці будівлі за адресою Пушкіна, 29-А. Вони бояться за свої домівки, бо вода просочується в підземні приміщення. «Минулого року з’явилася ця калюжа. Так, приїжджали, ремонтували. Але ж ви бачите, вода стоїть, - бідкається жителька будинку. - Так, води по кісточки не було, але в підвалах постійно мокро та волого. Мій сусід нещодавно виніс відро жаб. А їх раніше не було». За словами мешканки, позбутися колонки взагалі – неможливо. Багато людей постійно користуються нею.
«ПОГЛЯД» вирішив з’ясувати, у чому причина заводнення. Головний інженер водоканалу, Ярослав ЯЦКЕВИЧ, пояснив: «Проблему цю пам’ятаю, неодноразово намагалися її ліквідувати й минулого року, і цього. Та справа в тому, що колонки встановлювалися 30-40 років тому. Стан, як розумієте, застарілий. Це як дірка на штанях: тільки зашив, присів – і знов те саме. Необхідно все перевстановлювати, та коштів на такі масштабні роботи ми не маємо». Та інженер пообіцяв, що в короткі терміни вони направлять робочу групу й полагодять порив.
P.S. За час підготовки статті працівники водоканалу провели необхідні роботи, завдяки яким вода на дорозі висохла.  Сподіваємося, що й «зелені жителі» покинуть підвальні приміщення.  Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації