«Увага! Ви виграли автомобіль за номером телефону» (№36 від 7 вересня).
13 Вересня 2016 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Саме в таке СМС повірила роменка та на прохання невідомого перерахувала більше 11 тисяч гривень. Наразі афериста шукають поліцейські.
Дівчина отримала повідомлення про те, що виграла автомобіль.
На радощах зателефонувала відправнику. Той сказав, що їй дійсно посміхнулась удача – новенька автівка вже чекає. За бажання, пояснив аферист, замість транспорту вона може отримати гроші. Та спочатку необхідно перерахувати 1% від загальної суми виграшу. 
У надії отримати неочікуваний «приз» 27-річна роменка, не задумуючись, перерахувала на вказаний рахунок більше 11 000 гривень та стала чекати на подальші вказівки. 
Коли ж невідомий попрохав перерахувати ще, дівчина стала вимагати повернути кошти назад, та у відповідь почувала відмову, а зв'язок взагалі обірвався. Зрозумівши, що стала жертвою афериста, відразу звернулася до поліції.    
 З цього факту слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та роблять все можливе, аби встановити афериста. 
Поки ж правоохоронці звертаються до жителів Роменщини: якщо Ви отримали смс-повідомлення про те, що виграли транспорт, гроші або ж інші цінні речі, але для того, щоб отримати виграш, Вам необхідно спочатку перерахувати гроші або ж щось придбати, не вірте цій інформації. Запам’ятайте, так діють лише аферисти. Аби не стати черговою жертвою шахраїв, завжди проявляйте пильність, не довіряйте незнайомцям та ні в якому разі не перераховуйте їм кошти.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації