Праця робить нас людьми (№37 від 14 вересня)
20 Вересня 2016 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Цього тижня ми  познайомилися з надзвичайно працьовитим та відданим своїй справі чоловіком – Віталієм ЖМІНЬКО. Уже 19 років він очолює похоронне бюро. Ця людина досконало знає свою справу й сумлінно допомагає іншим у надскладну хвилину.
  Ще в 1997році Віталій, будучи одруженим та маючи двох дорослих дітей, зрозумів таку річ: «Потрібно робити справу так, щоб і слідів пальців після себе не залишати». Йому необхідно було «ставити дітей на ноги», а тому вирішив відкрити похоронне бюро, справа, яка й досі годує його сім’ю. «Я починав з того,що відбудовував розруху, - згадує чоловік. – Це зараз ми маємо дворище, 15 машин, робочу команду більше 20 чоловік, провели газ, воду. А тоді я орендував всього лиш півбудинку. Та треба було з чогось починати». 
У 90-х роках Ромни не мало жодного бюро поховань, тому, щоб грамотно підійти до справи, Віталій ЖМІНЬКО, говорить, об’їздив пів-України. У його руках робота горить. Та й начальник він вимогливий: «Машини в нас завжди заправлені та вимиті. Механіки постійно здійснюють профілактику. Зрозумійте, люди звертаються кожного дня, ми не можемо їх підвести. Вони на нас розраховують». 
Маючи високу працездатність, директор навчає і колектив бути вимогливим до себе й до праці: «Я люблю сам працювати, і коли поряд зі мною працюють. Якщо робітники сидять, то я їм заняття знайду». Завдяки такому підходу до справи у конкурсі «Кращий підприємець року-2016» «Пам’ять» вибороло перше місце в номінації «Краще мале підприємство у сфері обслуговування». 
Віталій ЖМІНЬКО обрав для себе незвичну справу. Кожного дня до нього звертаються пройняті горем люди, бідні,багаті – неважливо. А ставлення має бути до всіх однаковим. «Ми кожного вислухаємо, підтримаємо та допоможемо, - запевняє власник бюро. - Чи в людини 3 копійки,чи 10 тисяч у кишені, не робить когось кращим чи гіршим. Я кожного дня з 6-ї ранку на роботі. Контролюю абсолютно все, щоб у таку складну хвилину, як смерть, наше ставлення не образило рідних померлої людини». 
Також Віталій допомагає людям, які потребують негайної підтримки: чи то дороговартісна операція, чи то звернулися солдати АТО по допомогу - не може він байдуже дивитися на горе земляків.
Директор похоронного бюро не має хобі, не так часто відпочиває, бо справу свою доводить завжди до кінця, а це забирає майже весь час. Професія його дуже непроста й делікатна. Треба бути дійсно чуйною людиною, щоб займати таку посаду.
Яна КАРТАШОВА

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації