«ПІДВОДНИЙ СВІТ» МІСЬКОГО ФОНТАНА, АБО РУСАЛОНЬКА БИ ПЛАКАЛА (№37 від 14 вересня)
20 Вересня 2016 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Тушка мертвого пернатого в сусідстві  з карасями, а ще – купа сміття, обгортки з-під їжі, замулене дно – ось на що перетворився фонтан у міському парку. 
Водограй уже давно перестав вабити до себе дітлахів і дорослих. Купа бруду, накиданої трави, гілочок, які нападали з дерев, а також паперові обгортки викликають тільки відразу. Нещодавно ж журналісти «ПОГЛЯДУ» запримітили у воді тушку голуба, як-          то кажуть, «пузом догори». А поруч – диво! – плавали собі кілька карасів, один, до речі, розміром з долоню.
«Рибу місцеві запустили заради цікавості», - розповів «ПОГЛЯДУ» директор КП «Ільїнський ярмарок», яке обслуговує парк, Олег МАЛІЙ. Що ж до решти «мешканців», відповідає: прибирати фонтан має КП «Комбінат комунальних підприємств», адже саме вони виграли тендер.
Керівник же останнього, Олег СТОГНІЙ, у свою чергу запевняє: тендер виграли, і до нього входить дві позиції: прибирання твердих побутових відходів на території парку й підмітання доріжок. Фонтаном, стверджує, повинен займатися «Ільїнський ярмарок».
Що цікаво, буквально в попередньому номері «ПОГЛЯД» публікував статтю про стан убиралень у місті, зокрема, і в парку Шевченка. Олег Вікторович стверджував: прибиранням повинні займатися працівники «Чистого міста», тоді як директор останнього запевнив: їхнє завдання – прибирати лише дитячі майданчики, туалети належать виключно паркові відпочинку. 
Дежавю? Чи то посадовці не можуть вимірятися, на кому лежить «тягар» чистоти в міському парку, чи то той «тягар» хтось свідомо перекладає на чужі плечі?
Тим часом фонтан, що мав би бути окрасою всього парку, який оточують чудові фігури левів, а посередині на камені красується казкова Русалонька, тхне багнюкою й відганяє від себе роменців та гостей.

Поділитися з друзями



Повернення до списку


Додати свій коментар до публікації