ХТО ВОНИ, РОМЕНСЬКІ ПОЛІТИКИ?.
20 Січня 2016 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

«ПОГЛЯД» продовжує рубрику про те, хто наші депутати, чим займаються і як виконують свої обіцянки. Цього разу розповімо про «свободівця» Михайла ПІВНЮКА.
Роменці знають його як націоналіста та активного громадського діяча. Однією з останніх гучних справ, яку «провернув» ПІВНЮК разом із однодумцями, був захист прав на функціонування двох міських навчальних закладів. Нагадаємо, що в липні минулого року в рамках децентралізації планувалося «зачинити» третю та дев’яту школи. Тоді «свободівці» на чолі із Михайлом ПІВНЮКОМ спільно з представниками інших політичних організацій, членами педагогічних колективів та містянами влаштували пікет під стінами Роменської міської ради.
Передувала мітингу «профілактична робота» з батьками учнів цих шкіл, проведена особисто паном ПІВНЮКОМ. Власне, завдяки цьому і вдалося визначити чітку спільну позицію містян, говорять батьки.
Зрештою, питання про закриття школи № 9 було відправлене на доопрацювання. Рішення ж щодо закриття школи № 3 не було ухвалено.
«Оптимізація і реорганізація освіти стали предметом спекуляцій та маніпуляцій. Однак… діти – наше майбутнє! І лише тоді, коли люди виходитимуть на вулицю і висловлюватимуть свій протест, зможемо досягти результатів!», – зазначив тоді Михайло Півнюк.
Окрім депутатства та членства у громадських організаціях, зокрема, і у формуванні з громадського порядку та державного кордону «Роменська самооборона. Східна варта», має основне місце роботи – працює електромонтером у роменській філії ПАТ «Сумиобленерго».
Проглядаючи сторінки міського депутата в соцмережах, можна дійти висновку, що він – затятий фанатик усього українського. Активно цікавиться постатями Степана Бандери, Романа Шухевича, Симона Петлюри.
Виступає проти екс-регіоналів. Багато хто пам’ятає, як під час першої сесії Роменської міської ради 19 листопада 2015-го єдиними, хто не підтримав пропозицію міського голови внести до складу виконкому колишніх регіоналів, виступили свободівці.
Тож за кроками цього депутата в Роменській політиці слідкуватимемо й надалі, а у наступному випуску читайте про чергового народного обранця.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації