І ЗНОВУ ЗА ПАРТИ (№36 від 7 вересня).
13 Вересня 2016 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Близько чотирьох тисяч учнів переступили цього року пороги міських шкіл, 454 із них зробили це вперше. На святкових лінійках з нагоди Дня знань побували й наші кореспонденти.
Уже з самого ранку на подвір’ї кожної зі шкіл майоріли квіти, повітряні кульки та банти у дівчачих зачісках. Переважна більшість школярів прийшли у вишиванках і з елементами української символіки.
Як завжди, на заходах лунали вірші, пісні, слова вдячності, сподівань… Особлива ж увага дісталася тим, для кого свято Першого дзвоника цьогоріч є надхвилюючим – «першачкам» та одинадцятикласникам.
Наймолодших привітали представники ГО «Промінь Слобожанщини». Так, для першокласників СЗОШ №1 «променівці» приготували солодкі призи – 2 святкових пакунки вручили їхнім наставникам. Устигли побувати й на урочистих лінійках у ЗОШ №8 та №7, «першачкам» подарували альбоми для малювання та канцелярські приладдя. Активісти розповіли «ПОГЛЯДУ», що матеріальну підтримку їм надали депутат обласної ради та директор ТОВ «Ромниптахоспілка» Дмитро КІРЮХІН і ТОВ «Роменський завод продтоварів» на чолі з гендиректором Олександром САЄНКОМ.
«Хочеться, щоб ми були присутні не лише на святі Першого вересня та Останнього дзвоника, а й протягом усього навчального року  відзначали вас подарунками», - промовила, звертаючись до школярів, заступник голови ГО Вікторія ОЛЄЙНІК.
Педагоги висловили вдячність людям, які «…розуміють, як дитина хвилюється, прийшовши до школи, як чекає того, що її помітять».
Тим же, для кого цей рік буде останнім роком шкільного життя, педагоги й гості побажали уникати хибних пріоритетів, а в подальшому – стати гідним і надійним майбутнім нашої країни.
На свято Першого дзвоника до школи №1 завітав і постійний гість, обласний депутат Дмитро КІРЮХІН. З теплими словами звернувся він до всіх присутніх: «Знаєте, так швидко летить час. Тільки-но вітав вас із останнім дзвоником, а вже 1 вересня. Хочеться, щоб у вас завжди було бажання вчитися та навчати, адже це не тільки свято школярів, а й ваше, любі вчителі».
За минулий рік школярі досягли великих результатів, і не тільки в навчанні, а й у суспільно корисній роботі. Так, учні школи №7 виявилися найактивнішими учасниками акції «Добро жменями» з Ромен. Протягом минулого навчального року вони збирали пластикові кришки й передавали до благодійного фонду «ОВЕС», розповіла офіційний представник фонду в Ромнах Вікторія МУРИЧ. Завдяки таким небайдужим людям, волонтерам з усієї України вдалося зібрати 70 тонн пластику та на отримані кошти протезувати 10 воїнів АТО. Тож пані Вікторія вручила відзнаку учнівському й педагогічному колективам за милосердя й небайдужість.
Свято скінчилося, а попереду – цілий рік наполегливої праці, падіння і злети, розчарування, успіхи, справжня дружба, суперництво, загалом – іще один рік неповторного шкільного життя.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації