Повалені дерева та білборди, розбиті вікна, розтрощений дах. Сумщиною пройшов буревій
14 Червня 2017 \\ \\ Коментарів немає.

Негода на обласний центр налетіла о 17-й годині вечора та вирувала близько 10 хвилин.
За цей час вона встигла пошкодити дерева, будівлі, електроопору та травмувати двох людей. Про це «СпецКору» повідомили у прес-службі ДСНС України у Сумській області, пише ukr.media.
За їх інформацією, у результаті сильного буревію на вул. Кондратьєва, 50 в обласному центрі з даху 5-поверхового житлового будинку зірвало покрівлю. Зараз металеві пластини комунальники зняли та поклали вниз біля будинку. Крім цього, на вул. 20-років Перемоги буревій повалив білборд, а на по вул. Олександра Олеся електроопору, яка під час падіння перекрила дорогу та обірвала комунікації.

На вул. Береста, 5, від дерева відірвалася гілка, яка побила вікна в будинку, обірвала електричні дроти та пошкодила покрівлю 9-ти поверхового будинку.

Постраждали у результаті негоди і двоє жителів обласного центру. Їм надали необхідну медичну допомогу та зараз вони перебувають під наглядом лікарів.
 За словами завідуючого сектором Сумського гідрометцентру Юрія Литвинова, пройшов буревій у Сумах локально. Зачепив центр міста та деякі вулиці.

Усі наслідки негоди у Сумах комунальники усунули до 23:00, повідомили у ДСНС України у Сумській області.

Посилання на джерело

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації