Відкритий «Кубок Майського» з кіокушинкай карате (№ 24 від 14 червня)
20 Червня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

21 травня 2017 року відбувся відкритий «Кубок Майського» з кіокушинкай карате, який традиційно проводиться  в м. Очаків . У цьому році він був присвячений тренеру з кіокушин карате, капітану 3 рагну Олегові МЕДИНСЬКОМУ, який героїчно загинув у зоні проведення АТО.
 Більше 150 спортсменів з різних регіонів України взяли участь у заході: м. Київ, м.Одеса, м. Миколаїв, м. Ірпінь та  вихованці Роменської ГО «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» (керівник Олександр ПРЯДКА).
На татамі в цей день боролися маленькі дітки, які тільки розпочали свій шлях в карате, а також спортсмени, у яких уже є змагальний досвід.
У напруженій боротьбі роменські спортсмени досягли гарних результатів: 1 місце зайняла Владислава ДЕМЧЕНКО (ЗОШ № 5), 2 місця посіли Дмитро АПАНАСЕНКО (ЗОШ №5) та Арсен ДЕМЧЕНКО (ЗОШ №5), 3 місця вибороли  Денис ТКАЧЕНКО (ЗОШ№10), Валерій БОЖКО (ЗОШ с. Перехрестівка ), Богдан БАЧУ (ЗОШ с.Перехерестівка) та Анастасія ПАНЧЕНКО (ЗОШ№ 5) .
За результатами змагань, команда міста Ромни виборола ІІІ загальнокомандне місце , ІІ отримала команда міста Одеси, а І місце посіла команда міста Ірпінь, отримавши 14 перших місць.
Не всім вдалося перемогти, проте всі учасники змагань отримали загальну підтримку глядачів, і жоден не залишився без уваги. Кожен переможець отримав свою заслужену нагороду – медаль і кубок.
 Після напружених змагань команду чекав відпочинок на морі. Підготував спортсменів до змагань Олександр ПРЯДКА.