Спортивні ініціативи ТОВ «Урожайна країна» (№ 12 від 22 березня)
28 Березня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

 Товариство «Урожайна країна», яке працює на території Сумської області, майже 10 років піклується не лише про землі які знаходяться в обробітку та вдалий врожай, а й з великою відповідальністю бере активну участь в житті сільських громад. А розвиток спорту в регіоні є традицією, яка з кожним роком набуває все більших масштабів. В наші дні, коли країні не вдається знайти вихід з кризового становища, коли економічні негаразди породжують занепад в культурній, освітній та інших сферах життя, коли значна частина населення перебуває в дуже складному становищі, багато хто вже давно перестав цікавитися спортом, просто не вистачає коштів, щоб ходити на футбольні матчі чи відвідувати інші змагання, та і просто не вистачає часу.
Україна знаходиться в стані неоголошеної війни. Це отруює життя мільйонів її громадян. Проблема зачіпає і працівників «Урожайної країни». От, наприклад, Володимир Романченко, який здобув звання кращого воротаря, не так давно повернувся з АТО. Чоловік пішов туди добровольцем і на власні очі побачив жах війни. Хоча він далеко не єдиний з працівників товариства, кому довелося захищати рідну землю. Для того, щоб розрадити працівників і відволікти їх від роботи та сумних думок про ситуацію в країні, щороку керівництво проводить спортивні розважальні заходи. У лютому між футбольними командами структурних підрозділів був проведений футбольний турнір. До складу команд входили лише штатні працівники — це було умовою номер один. По результатам змагань, які тривали майже два тижні, перемогу отримала команда центрального офісу. Звання кращого бомбардира отримав Олексій Бондаренко, а кращим воротарем став — Володимир Романченко.  На трибунах під час матчів вирували справжні пристрасті. Тут кожен вболівав і підтримував «своїх». На змагання приїздили не лише гравці команди, а і вболівальники — працівники структурних підрозділів. Переможцям були вручені грамоти та цінні призи.
Також команда «Урожайної країни» стала переможцем на відкритому кубку Роменщини  з футзалу, присвяченому пам’яті Артема Безродного який відбувся в грудні 2016 року. Практично жодна футбольна гра, жоден турнір не обходиться без підтримки керівників ТОВ «Урожайна країна» Андрія Гнелицького і Олександра Жигаленка.
Нашим підприємством надається фінансова та матеріальна допомога для різних видів спорту. Кожне звернення ретельно вивчається та обговорюється керівництвом. Наприкінці минулого року в місті Будапешт (Угорщина) відбувся Відкритий кубок світу з кіокушинкай карате (WKO) “World Dream Cup” в якому взяли участь більш ніж 300 спортсменів (понад 50 команд). Команда з міста Ромни Сумської області теж змогла не лише прийняти участь, а й здобути призові місця, завдяки фінансовій підтримці товариства «Урожайна країна». Один з учасників, Божко Валерій, вихованець роменської організації «Дитячо-молодіжного спортивного клубу кіокушинкай карате» став срібним призером, поступившись у фіналі 4-разовому чемпіону України. Для провінційного містечка, участь у змаганнях світового рівня — це неабиякий здобуток.
А на початку 2017 року в товариства з’явився ще один напрямок  спорту – волейбол. Команда роменського району звернулась  до керівництва ТОВ « Урожайна країна» з проханням підтримати їх на турнірі. Прийнявши до уваги всі фактори та детально вивчивши це питання, було вирішено не лише допомогти в участі у змаганнях,  а й підтримати команду в подальшому та розвивати даний вид спорту серед молоді шляхом проведення подібних турнірів в рідному місті. Хлопці, натхненні підтримкою, повністю віддались грі та доклали максимальних зусиль і вперше вийшли до півфіналу.
Спорт – це рух, а рух – це життя! Україні вкрай необхідно збільшувати фінансування як професійного, так і любительського спорту. Для товариства «Урожайна країна» пропаганда здорового способу життя та активне заняття спортом є не лише красивими словами, це наміри та справи, які підприємство активно втілює в життя і надалі буде розвивати.
Софія ЯРОШЕНКО

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації