"Шкіряна міць" роменських боксерів (№49 від 6 грудня)
12 Грудня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Три дні точилися запеклі бої, неупереджені спаринги між кращими спортсменами області в одному зі спортивних закладів міста. Відкритий Чемпіонат з боксу серед юнаків та юніорів пройшов завдяки підтримці депутата обласної ради, з яким Богдан ДМИТРЕНКО, тренер місцевої команди, товаришує вже роками. Він розповів нашим журналістам, якими видалися змагання та хто став справжнім господарем рингу.    
 Швидкість, сила, автоматизм… Підготувати змагання з боксу, яке відбулося 1 грудня, було нелегким, та вже звичним завданням для Богдана ДМИТРЕНКА. Він роками є наставником для  кращих спортсменів «шкіряної рукавиці» та знає, що завжди може покластися на депутата обласної ради Дмитра КІРЮХІНА. Для роменських спортсменів, за словами тренера, він завжди допомагає організувати будь-який захід на будь-якому рівні. «І цього разу Дмитро Євгенійович відгукнувся на моє прохання», - розповів головний тренер.
Депутат завжди з’являється на подібні заходи, тому й цього разу прийшов привітати боксерів. "Я вітаю всіх із цим святом спорту, - звернувся до присутніх  обранець. - Дякую всім, хто допоміг провести захід. Особливо Богданові Сергійовичу, тому що він - справжній професіонал своєї справи, який постійно вкладає свою душу в наших дітей".
Непросто було спортсменам Сумської області протистояти одне одному на відкритому Чемпіонаті. До Ромен завітали 127 боксерів з різних куточків регіону: Сум, Лебедина, Путивля, Шостки, Охтирки, Тростянця, Бурині, Червонозаводського, Ворожби, Нових Санжар, Полтави, Конотопа. Завітали учасники й із Чернігівщини – з міста Коропа. Не обійшлися змагання, звичайно ж, і без господарів. Шанс проявити себе, отримати неповторний досвід, навчитися контролювати свої дії через кров та сльози, але з купою позитивних емоцій – ці змагання видалися складними для боксерів.
Роменській команді спортклубу «Юність» чемпіонат приніс колосальний успіх. Серед юнаків у ваговій категорії 28 кілограмів кращим боксером став Тимофій РОЄНКО (ЗОШ №2); серед юніорів у ваговій категорії 46 кілограмів перше місце посів Антон АЛЄКСЄЄНКО (ЗОШ №11), а в категорії 66 кілограмів перемогу здобув Іван КИБА (ЗОШ №5). До того ж, Івана суддівською колегією було визнано кращим боксером Чемпіонату, і за це спортсмен був удостоєний спеціальним кубком. Інші переможці були нагороджені медалями й грамотами відділу молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради. 
Богдан ДМИТРЕНКО вдячний усім, хто брав участь у проведенні чемпіонату серед найсильніших боксерів області: голові Роменської федерації з боксу Олександрові ЯРОШЕНКУ, директорам приватних підприємств Олександрові ЗАГУРСЬКОМУ та Сергієві СЕВЕРИНУ. Особлива ж дяка – Дмитрові КІРЮХІНУ. Також передає вітання місцевим боксерам, які продемонстрували «шкіряну міць» у всіх сенсах цього слова.
 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації