"Карате - це філософія життя,"- Дмитро КІРЮХІН (№14 від 5 квітня)
11 Квітня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Цими вихідними Роменський ринг зібрав чимало юних спортсменів, які завітали з різних міст Сумської області. Учасники боролися за звання кращих у кіокушинкай карате. Підтримати молодь завітав і почесний спонсор заходу Дмитро КІРЮХІН.
   1 квітня відбувся грандіозний відкритий чемпіонат області з кіокушинкай карате. Уже який рік поспіль цей вид спорту розвивається та популяризується серед дітей та молоді Роменщини дякуючи небайдужим людям. Місцеву команду готував талановитий тренер Олександр ПРЯДКА, завдяки настановам якого ще зовсім юні каратисти зарекомендували себе на високому рівні. 
Масштабний захід об'єднав спортсменів із шести міст області: Полтави, Сум, Лохвиці, Чорнух, Лебедина та, звичайно ж, Ромен. На змагання завітали міський голова Ромен Сергій САЛАТУН, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир МЕЛЬНИК, директор Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Юлія АНДРЄЄВА, почесний та постійний гість спортивних змагань, депутат обласної ради від партії «Відродження» Дмитро КІРЮХІН. Останній звернувся зі словами підтримки до юних спортсменів: "Я вас вітаю з визначною подією. Дуже приємно бути присутнім серед вас, особливо тому, що сьогодні учасниками змагання є діти. Карате - це не тільки спорт, а й життєва філософія". 
Отож, спортсмени розпочали боротьбу психології, тактики та спритності. Шість команд, 140 спортсменів віком від 6 до 17 років на ринзі представляли честь своїх міст та боролися за лідерство. 
Відтак, цілим вісьмом роменським учасникам удалося завоювати перемогу. Богдан БАЧУ, Єва СУЛИМЕНКО, Станіслав КАЛУСЕНКО (Перехрестівка), Владислав СЕРДЮК(Бобрик), Максим ПОПАДИНЕЦЬ, Арсен ДЕМЧЕНКО (Довгополівка), Артур ПИЛИПЕНКО та Ганна КОЛЕСНІК (Ромни) посіли заслужені перші місця та отримали кубки переможців. Тих, хто опинився на другому та третьому п'єдесталах, нагородили грамотами та медалями. Чимало нагород вибороли й учасники з інших міст.
Організаційний комітет відзначив також гостей заходу, які постійно роблять вагомий внесок у розвиток карате. Подяки отримали Сергій САЛАТУН, Володимир МЕЛЬНИК, Дмитро КІРЮХІН та Юлія АНДРЄЄВА.  

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації