Футбольний сезон Недригайлівщини 2017: «Іскра» - засвітиться, а «Ветеран» - збирається на Чемпіонат області (№ 17 від 26 квітня)
4 Травня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Цього тижня на футбольні поля Тернів, Хоружівки та Коровинець футболісти Недригайлівщини  вийшли з новими силами, а вболівальники з очікуваннями хорошої гри – так розпочався футбольний сезон 2017 року в Недригайлівському районі. Про те, що обіцяє новий сезон, як до нього готуються і за які кошти проводиться це футбольне дійство, ми поспілкувалися із Юрієм СЕРДЮКОМ – заступником голови Федерації футболу Недригайлівщини, головою комітету ветеранів футболу Недригайлівського району.
- Юрію, розкажіть про особливості цьогорічного футбольного сезону Недригайлівщини.
- Футбольний сезон розпочався матчами ¼ розіграшу Кубка району в різних селах Недригайлівщини. Участь у Кубку беруть 8 команд. Вони ж гратимуть і в Чемпіонаті Недригайлівського району з футболу. У минулому році було 9 команд, у цьому -  8. І восьма команда теж була під питанням зняття, але  Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК та його заступник Валентин АКІМОВ приклали максимум зусиль, щоб спільна команда Кулішівки і Хоружівки взяла участь у цьогорічному Кубку і Чемпіонаті району. Також, готуючись до Чемпіонату та Кубку, футбольні команди Недригайлівського району  провели кілька товариських матчів. 23 квітня в перших матчах ¼ розіграшу Кубку Недригайлівського району з футболу були зафіксовані такі результати: ФК Вільшана – ФК Коровинці - 2:1; ФК Хоружівка-Кулішівка – ФК Червона Слобода - 1:9; ФК Недригайлів – Космос(Терни) -  2:4; Олімпік-ВПУ(Недригайлів) – ФК Іваниця - 3:3.
- Чи гратиме головна футбольна команда району ФК "Іскра" в Чемпіонаті і Кубку області?
- Плануємо, що команда візьме участь у першості Сумської області з футболу, суперниками якої будуть ще 10 команд. За Кубок області змагатися не будемо, у зв'язку з обмеженим бюджетом. Керуватиме районною футбольною командою молодий наставник Сергій ВИГОВСЬКИЙ – її колишній гравець. У цьому році команда в основному буде складена з місцевих молодих хлопців, можливо буде  – два-три «легіонери» з Ромен або Сум. Фінансування команди здійснюватиметься з районного бюджету через районну організацію «Колос». На сесії райради депутати виділили кошти, яких буде достатньо, якщо грати «без задач», тобто не претендувати на перші місця, бо для цього потрібно більше коштів, щоб залучати більш професійних футболістів.
- Ви як заступник голови Федерації футболу району опікуєтеся ветеранським футболом, самі граєте за ФК «Ветеран» (Недригайлів), тож розкажіть про цей напрямок роботи.
-  У складі футбольного клубу «Ветеран»  гравці, які проживають у різних селах нашого району, у Бурині та Сумах. Команда – постійний учасник різноманітних турнірів серед ветеранських команд Сумщини, товариських матчів, присвячених Дню села і т.д. Взимку граємо товариські матчі з міні-футболу, завдяки чому готуємося до нового футбольного сезону, який у цьому році для нас буде цікавий тим, що після великої перерви будемо брати участь у відновленому Чемпіонаті Сумської області серед ветеранів (40 років і старші), який розпочнеться наприкінці травня. Ми вже підтвердили свою участь, як і більшість команд інших районів. Область буде розділена на 6 зон за територіальною ознакою. У нашій зоні – команди з Ромнів, Липової Долини, Недригайлова. І перший груповий тур ми будемо грати в Недригайлові. Переможці групових турнірів на пряму  виходять до фінального етапу чемпіонату, будемо сподіватися, що це буде і наша ветеранська команда. Зараз команда ветеранів готується до сезону і проводить ряд товариських матчів, останній з яких зіграли з командою Бурині – і виграли з рахунком 3:2.
- Хто фінансуватиме участь ветеранів футболу у Чемпіонаті Сумської області?
- Депутати районної ради, серед яких є і колишні футболісти, відмовили нам у наданні фінансування команди для участі у Чемпіонаті області. У цьому році була реальна можливість профінансувати ветеранський футбол, та  деякі депутати виступили проти, тому для прийняття цього рішення просто не вистачило голосів. Але в нас уже є відповідні домовленості із підприємцями селища та Ігорем ОСТАПЧУКОМ – Недригайлівським селищним головою, який обіцяв нам всебічну підтримку. 
- Що ще у планах федерації, крім участі у футбольних турнірах?
- Переймаємося питанням будівництва нового спортивного майданчика зі штучним покриттям на Недригайлівському КСК «Колос». Питання на контролі голови федерації Руслана ЛАВРИКА, а як складеться – побачимо…
- Розкажіть про Ваш шлях у футболі.
- Футболом почав займатися в 1996 році як наставник команди ФК Посульський, яка кілька років поспіль ставала Чемпіоном Недригайлівського району з футболу та володарем  Кубка району. У 1999 році разом з гравцями ФК "Посульський" став Чемпіоном Сумської області серед команд другої групи. І вже більше 15 років займаюся організацією ветеранського футболу в Недригайлівському районі.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації