Дорослі змагання маленьких борців(№ 21 від 24 травня)
30 Травня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Роменський спортивний комплекс цими вихідними зібрав більше, ніж півсотні маленьких «борчуганів». Дитячі сльози, посмішки, неймовірні зусилля малечі робили визначення переможців змагань з вільної боротьби надзвичайно складним.
21 травня до спортивного комплексу ім. В. Окіпного  завітало 6 команд області, а це - 77 учасників різної вікової категорії з метою вибороти кубок першості в змаганнях з вільної боротьби. На захід завітали представники влади, відділу молоді та спорту, а також багато вболівальників. На відкритті багато напутніх слів пролунало на адресу юних борців. Слово взяла й Вікторія ОЛЄЙНІК, представниця ТОВ «Роменський завод продтоварів», побажавши юним борцям тільки перемог.
Протягом дня команди демонстрували своє бажання вигравати. Представники міст Ніжин, Чернігів, Лубни, Зіньків, Суми та Ромни вели запеклу боротьбу за лідерство. У цілих одинадцяти вагових категоріях: 22кг, 24кг, 26кг, 29кг, 32кг, 35кг, 38кг, 42кг, 47кг, 53кг та 59кг, маленькі «борчугани», 2005 року народження та молодшого віку змагалися не на жарт.
За результатами змагань, перше місце отримало відділення дзюдо міста Ромни, друге посіло відділення вільної боротьби також міста Ромни, третє розділили дві команди – лубенська та ніжинська.
Лідерам змагання вручили командні кубки. Також для кожного колективу Генеральний директор ТОВ «Роменський завод продовольчих товарів» Олександр САЄНКО підготував солодкі пакунки.
Сергій ФЕДИНА, тренер секції вільної боротьби Роменщини, яка здобула перемогу, висловлює подяку всім, хто долучився до організації дитячого заходу: власникам магазинів «Рушничок», «Джем», постійному спонсору, власнику ресторану швидкого харчування «Фемілі Бургер», кафе-бару «Лавровий лист», а також господарю ресторану «Оазис» за можливість учасникам відзначити перемогу за святковим столом.