Чемпіонат області з настільного тенісу серед ветеранів спорту (№23 від 7 червня)
13 Червня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Нещодавно в м. Суми відбувся чемпіонат Сумської області з настільного тенісу серед ветеранів спорту, в якому взяли участь  близько 70 тенісистів  області.
Команду міста Ромни представляли   спортсмени спортивного клубу з настільного тенісу «Динамо» в складі  8 чоловік. За результатами змагань  (у своїх вікових групах) роменські спортсмени посіли 1 місця:
-  категорія 40-44 роки - Володимир ТАТАРНІКОВ;
- категорія  45-49 років – Олександр ЯЗЄВ;
-  65 років та старші – Петро ЧУМАК.
У загальнокомандному заліку команда м.Ромни виборола почесне 2 місце, поступившись команді м. Конотоп. Команда м. Охтирка посіла 3 місце.
Переможці чемпіонату області візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу серед ветеранів, який відбудеться 9-11 червня цього року в                 м. Чернігів.
Вітаємо спортсменів  з вдалим виступом у змаганнях.