Бороли-побороли! (№ 20 від 17 травня)
26 Травня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Лише за минулий квітень секція вільної боротьби Роменщини брала участь не тільки в чемпіонатах та турнірах України, а й виїздила на змагання за кордон. Тренер розповів журналістам про поїздки, жодна з яких не обійшлася без перемог.
  Уже з першого квітня для вихованців секції вільної боротьби Роменщини розпочався місяць активних демонстрацій своїх умінь, загартованого духу та витримки на змаганнях різних рівнів. Кожна поїздка відзначилась доволі непоганими результатами. 
Сергій ФЕДИНА, тренер роменських «борчуганів», розповів, що 1 квітня його команда рушили до міста Лубни Полтавської області, де проходив турнір, присвячений майстру спорту СРСР В.Т. Башенку. Уже з 19 по 20 квітня вони перебували в Харкові на Чемпіонаті ФСТ «Україна», 21 квітня вихованці завітали до обласного центру на «Свято спортивної боротьби», з 27 по 29 квітня виїздили до міста Крічев, що в Білорусії, на III республіканський турнір, присвячений братам Івановим. Окрема група борців 29 квітня вирушила до міста Ніжин по Кубок Ірини Мірлені.  
Сергій Іванович виокремлює поїздку за кордон. Говорить, білоруси самі запросили роменську команду борців на гостини, улаштували теплий, до того ж безкоштовний прийом. Понад 320 спортсменів брали участь у змаганнях, по 30-40 дітей у кожній віковій категорії. Його ж хлопці, незважаючи на запеклу конкуренцію, продемонстрували себе на високому рівні: у категорії 24 кг Остап ГРОСУ (учень ЗОШ №4) виборов I місце, Гергій ЛЮТКО (ЗОШ №1) – II місце, Максим ШЕВЧЕНКО (ЗОШ №1) – III місце; у категорії 29 кг  Вадим СЕНТІЩЕВ (Пустовійтівська школа) посів II місце; 35 кг – Андрій БАБКА ( ЗОШ № 4) – III місце; 59 кг – Максим ТАРЯНИК (ЗОШ №1) – II місце. 
Доволі показовими досягненнями стали перемоги на останніх змаганнях у місті Ніжин. Сергій ФЕДИНА розповів про три призові місця своїх учнів: у категорії 35 кг Дмитро НІКОЛАЄНКО (ЗОШ №2) посів III щабель, 53 кг – Дмитро ШЕВЧЕНКО (ЗОШ №1) – III місце, 69 кг – Олег ЯКОВЛЕВ (ЗОШ №1) – II місце. 
Тренер розповів, що пишається своїми вихованцями, задоволений їхніми стараннями та ще раз вітає найкращих із перемогами. Також Сергій Іванович запрошує всіх бажаючих 21 травня о 10.00 завітати на змагання «Відкрита командна першість Роменщини з вільної боротьби» до спортивного комплексу імені В.Окіпного. Участь візьмуть команди з Чернігова, Ніжина, Лубен, Сум, Харкова та Києва.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації