БОКСЕРАМ - ДУШ, КАРАТИСТАМ - УТЕПЛЕНІ СТІНИ (№ 17 від 26 квітня)
4 Травня 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Про створення належних умов для вихованців міських осередків спорту подбали небайдужі активісти. Допомогу у вигляді будматеріалів для ремонту отримали майстри "шкіряної рукавиці" та бійці карате від громадських організацій "Промінь Слобожанщини" й "Українська громадська рада". 
 Роменський спортивний клуб "Юність", де "набивають руку" місцеві боксери, існує з 2011 року, розповів старший тренер збірної Сумщини з боксу Богдан ДМИТРЕНКО. Заснували його на власному ентузіазмі сам пан Богдан та його товариші - любителі цього виду спорту. Розташований клуб у приміщенні Роменського коледжу СНАУ.
Клуб виховав багатьох чемпіонів області, призерів чемпіонатів України. Зі стін "Юності" вийшов найкращий свого часу боксер України у своїй ваговій категорії - Владислав БАТІЖЕВСЬКИЙ.
Та зірки роменського боксу протягом усього часу існування клубу були змушені тренуватися в, м'яко кажучи, неналежних умовах - ні пристойних роздягалень, ні навіть санвузла тут не було. "Спортсмени вмивалися, можна сказати, із підручних засобів", - розповідає Богдан ДМИТРЕНКО. 
Більше того - навесні, коли зійшов сніг, провалився дах у залі тренувань. Через те, що старе приміщення "сипалося", з роками не витримало й зимових перепадів температури. Подібна доля чекала й на сусідню кімнату. Проблеми треба було негайно усувати, тому Богдан Сергійович, говорить, почав шукати допомоги, де це було тільки можливо. «Та чи не одразу завітали до мене хлопці з громадської організації «Промінь Слобожанщини», - поділився тренер. – Ми вже давно знайомі. Неодноразово вони допомагали й на змагання їздити». "Променівці" підключили до роботи й ГО "Українська громадська рада", і вже протягом тижня активістам удалося організувати всі необхідні роботи. Тому найкращий зал в області працює знову на повну потужність, запевняє наставник. 
Тепер же представники громадських організацій приклали зусиль, аби облаштувати в приміщенні душові, туалет, жіночу та чоловічу роздягальні. Завезли будматеріали, кахельну плитку. Богдан ДМИТРЕНКО висловив надію на те, що до літа в цьому ж приміщенні відбудеться ще одна зустріч спортсменів та активістів, і тоді вже перші відзвітують про виконану роботу та буде перерізана червона стрічка до нових роздягалень і душових.
Не залишилися активісти осторонь проблем каратистів. Вихованці клубу "Арадеш" уже який рік поспіль тренуються в залі, де буквально осипаються стіни. Міні-екскурсію кімнатою для занять каратистів провів тренер Сайфула МАГОМЕДОВ. Чоловік показав дірки в стінах та постійно вологу підлогу. Цвіль, пил та холод - у таких умовах займаються та виростають чемпіони. Наймолодшим вихованцям, до речі, по 4-5 років. 
Клуб "Арадеш" - самий центр розвитку кіокушин у Сумській області, розповідає пан МАГОМЕДОВ. Тільки за останній період вихованці завоювали купу перемог - друге загальнокомандне місце на відкритому чемпіонаті Сумської області 8 квітня, а вже наступного дня вибороли 8 золотих медалей на чемпіонаті України з кемпо-карате. 
Тож пишатися є чим, є до чого й прагнути. Представники громадських організацій надали неабияку допомогу вихованцям - привезли будматеріали для утеплення стін. Тренер висловлює неабияку вдячність активістам, говорить, дітям буде дуже приємно тренуватися в належних умовах, буде кращою самовіддача. Сподівається, що до їхнього клубу приєднається більше охочих опанувати бойове мистецтво. "Батьки, при-йшовши й побачивши такі аварійні умови, здебільшого не залишають тут своїх дітей", - розповідає Сайфула МАГОМЕДОВ. І сподівається, що після ремонту буде по-іншому.
Самі ж представники громадських організації говорять: допомагати дітям, тим більше - дітям-спортсменам їм дуже приємно. Набагато краще, коли підростаюче покоління займається в залі, аніж проводить час за комп'ютерами та своїми гаджетами. Усього ж, розповіли "ПОГЛЯДУ", на будматеріали для спортсменів витратили близько 17 тисяч гривень.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації