Баскетбол – гра поколінь! У місті відбувся турнір серед найспритніших (№45 від 8 листопада)
14 Листопада 2017 \\ Спорт \\ Коментарів немає.

Днями в Ромнах пройшов унікальний турнір з баскетболу, у якому взяли участь найсильніші команди Сумської області. Така масово-культурна подія відбулася для роменських гравців уперше, але вони достойно представили своє місто. 
4 листопада відбувся турнір з баскетболу - гри терпіння та стратегії, швидкості та витривалості. Уже о 10-й ранку на майданчику зібралися кращі з кращих гравців області – п’ять команд з чотирьох міст Сумщини: баскетбольний клуб «Козаки» (м.Ромни), команда «Суми» (м.Суми), «Шостка» (м.Шостка), «Партизани-1» та «Партизани-2» (м.Путивль). Учасники боролися за Кубок міського голови та професійно демонстрували свої напрацьовані вміння.
З вітальним словом на початку гри до спортсменів звернувся помічник депутата обласної ради Дмитра КІРЮХІНА, який став одним зі спонсорів змагань, і від імені обранця побажав учасникам гарної гри та перемоги.
Турнір такого рівня в місті відбувся вперше, його ж учасниками стали діти 2003 та 2004 року народження. Команду Ромен готував тренер Максим ГОЛОВКО. Його гравці достойно кинули виклик іншим командам, та в другій половині матчу були за крок від перемоги. Сильними виявилися й команди-суперники з міст Сум та Шостки, адже постійно беруть участь у чемпіонатах України. 
Протягом усього дня велися запеклі спортивні бої. У результаті Кубок міського голови виборов баскетбольний клуб із міста Суми. Кубки дісталися й  команді «Шостка» за друге місце, за третє – роменському клубові «Козаки». Четверте й п’яте місця зайняли команди «Партизан-1» та «Партизан-2».   
Показово себе проявили: Олександр КАДИШ (м. Ромни) – зіграв як кращий захисник, Роман ПЕЧНЯК (м. Суми) - кращий гравець, Денис СЛАТВИЦЬКИЙ (м. Суми) – кращий нападаючий, Микола КРАВЧЕНКО – кращий центровий гравець, а Антона БОЙКА відзначили за бійцівські якості та жагу до перемоги.
Усіх гравців нагородили подарунками від торгових марок «Золото Інків» та «Basketball shop Baller’s House». 
Спонсорами гри стали ТОВ «GCS wood LLC», торгові марки «Золото Інків» та «Basketball shop Baller’s House». Дмитро КІРЮХІН, депутат обласної ради, спеціально для проведення гри придбав електронне табло. Організатори дякують усім за сприяння в проведенні такого значимого турніру, а також ЗОШ №7 та відділу молоді й спорту виконавчого комітету Роменської міської ради. 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації