Заторів не буде? – У центрі Недригайлова розширять дорогу ( №18 від 3 травня)
11 Травня 2017 \\ Новини району \\ Коментарів немає.

Недригайлів хоч і невелике селище, але також страждає від заторів, особливо щосереди та п'ятниці, бо у ці «ринкові» дні збільшується і кількість людей, і кількість транспорту на центральній дорозі райцентру. Тоді від магазину «Мікс» до світлофору неможливо ні пройти, ні проїхати.
«Пропускна транспортна здатність тут дуже низька: ми маємо затори, маємо аварії… Що Ви плануєте робити із дорогою Н-07 в районі селища?»,  - із таким питанням під час колегії звернувся голова Недригайлівської РДА Руслан Лаврик до Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука.
Мер Недригайлова відповів, що, можливо, вже через місяць розпочнуться роботи із розширення цієї частини дороги. Крім того, будуть відведені місця для паркування, щоб розгрузити обочину центральної дороги, на якій зараз паркуються автомобілі. «Є проект центральної частини нашої дороги Н-07, який розроблений ще 2-3 роки тому. Зараз він знаходиться в обласній службі автомобільних доріг. Були направлені пропозиції, що ми згодні на співфінасування. За нашим рішенням, ми згодні виділити близько 1 млн на фінансування цієї дороги, саме в межах смт Недригайлів»,  -  повідомив він.
Розширятися будуть за рахунок тротуарів, які знаходяться справа, якщо дивитися зі сторони Сум – по стороні Укртелекому. Ця земля є власністю Недригайлівської селищної ради, тому її можуть використати у добрих цілях. Місцеві ж мешканці та просто проїздці надіються, що разом із розширенням дороги, щось зміниться і з  стихійною торгівлею у центрі селища: зі сторони ринку на тротуарі стоять ятки, в яких продають овочі і фрукти, солодощі і саджанці, насіння і отруту для боротьби зі шкідниками. У «ринкові» дні такі «торгові ряди» тягнуться від магазинну «Транзит» до самої «Орхідеї», що аж ніяк не прикрашає центр селища.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації