Премії найталановитішим учням сільських шкіл від «Урожайної країни» (№ 22 від 31 травня)
6 Червня 2017 \\ Новини району \\ Коментарів немає.

У школах усієї України пролунав останній дзвоник і розпочалися довгоочікувані літні канікули. Товариство «Урожайна країна», яке працює на теренах Сумщини, подарувало учням, що досягли кращих результатів у навчанні, творчих та спортивних змаганнях або олімпіадах, грошові премії. Загальна сума премій перевищує 100 000 грн.
Оскільки територія присутності товариства — шість районів Сумської області, то необхідно було охопити понад 20 навчальних закладів. Працівники товариства завітали до кожної школи та вручили премії 211 учням. Такий подарунок обов’язково стане в нагоді дітлахам під час літніх канікул. 
У Роменському районі відзначили 112 учнів. Спеціалісти «Урожайної країни» відвідали школи Ведмежого, Гаврилівки, Довгополівки, Нової Греблі, Хоминець, Хмелова, Глинська, Перекопівки, Погожої Криниці, Пустовійтівки та Смілого. Вишиванки, квіти, радість та хвилювання — ось чим було переповнені урочисті лінійки. Учителі та директори шкіл зверталися до школярів зі словами привітання та настанови, підводячи підсумки навчального року. А учні Герасимівської школи, окрім грамот та премій, отримали ще й чашки з логотипом «Урожайна країна» для шкільної їдальні.
Всі учні, вчителі та батьки висловлювали щиру подяку товариству «Урожайна країна» за таку мотивацію до навчання та саморозвитку.
Софія ЯРОШЕНКО

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації