ПЛЮС ОДНА. НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ СТВОРЮЄТЬСЯ ЧЕРГОВА ГРОМАДА (№ 24 від 14 червня)
21 Червня 2017 \\ Новини району \\ Коментарів немає.

Об’єднана тергромада з центром у селі Коровинці незабаром обиратиме свого очільника та депутатів. З відповідною пропозицією до Центральної виборчої комісії вже звернувся голова Сумської ОДА.
  До складу новоствореної ОТГ увійшли населені пункти Томашівської, Рубанської та Коровинської сільських рад Недригайлівського району. Тамтешні депутати вже прийняли рішення про добровільне об’єднання громад, ідеться в повідомленні Недригайлівської районної ради. «Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО своїм розпорядженням затвердив висновок про відповідність Конституції та законам України проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад»… щодо об’єднання в Коровинську сільську ОТГ з адміністративним центром у селі Коровинці», - пишуть на сайті ради.
Отож, Сумська облдержадміністрація вже звернулася до ЦВК з пропозицією щодо призначення виборів у новоствореній ОТГ.
До слова, наприкінці травня Недригайлівська селищна рада утворила на своїй території п’ять старостинських округів: Іваницький, Гринівський, Хоружівський, Маршалівський та Кулішівський. На останній нараді Недригайлівський селищний голова Ігор ОСТАПЧУК вручив виконуючим обов’язки старост цих округів вивіски з офіційними назвами.  Тепер колишні сільські ради матимуть біля входу до своїх приміщень покажчики на кшталт «Хоружівський старостинський округ Недригайлівської селищної ради».

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації