Фестиваль героїко - патріотичної пісні(№ 21 від 24 травня)
30 Травня 2017 \\ Новини району \\ Коментарів немає.

 Упродовж 18 - 20 травня на Роменщині проходив VІІ Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту.
Фестиваль мав неабиякий масштаб, і проходив на 3 концертних майданчиках - у с.Пустовійтівка, Роменського району, у Роменському парку культури та клубі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. І вінчав все це грандіозне святкове дійство Гала - концерт кращих талантів ДСНС, що проходив у центральному будинку культури міста.
Понад 150 рятувальників з усіх обласних і міських оперативно-рятувальних гарнізонів, навчальних закладів та окремих підрозділів ДСНС  взяли участь у цьому яскравому та видовищному святі, присвяченого популяризації героїчної служби рятувальників та пожежників, вихованню гідної пам`яті та поваги до захисників України.
Керівництво Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України щиро дякує всім тим, хто організував та підтримав проведення цього Фестивалю, всім меценатам та друзям, а саме: Олександру Саєнку, Андрію Гнелицькому, Костянтину Малишеву, Геннадію Свірському, Дмитру Кірюхіну, Олександру Загурському, Катерині Стеценко, Людмилі Колєснік, Сергію Северину, Валерію Білосі, Сергію Салатуну та народному депутату України Миколі Лаврику. 
Валерій Шокутько

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації