«Чия земля? – Калитчина!». Невідомий розорав «грядки» посеред заказника (№15 від 12 квітня)
18 Квітня 2017 \\ Новини району \\ Коментарів немає.

Під час планової перевірки дотримання вимог земельного законодавства Недригайлівською селищною радою працівники Головного управління Держгеокадастру виявили серйозне порушення. Хтось самовільно зайняв земельну ділянку державної форми власності. 
   Про це йдеться у матеріа-лах, які поштою надійшли до чергової частини Недригайлівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.
Як виявилося, порушення не тільки в самовільному захопленні земельної ділянки площею 5 гектарів, а ще й у особливостях її розташування. Невідома особа вирішила господарювати прямо на території геологічного заказника місцевого значення «Дібрівка». Незважаючи на те, що такі території відносяться до природоохоронних об'єктів і обробляти їх не можна, зав-              бачливий «господар» ще восени зорав землю, мабуть, плануючи навесні там посіяти якусь культуру.  
Хто простягнув руки до земель заказника, наразі встановлюють правоохоронці. Справа розслідується, повідомляє очільник Недригайлівського відділення поліції Володимир ЗУБЕНКО. Порушникові загрожує адмінвідповідальність.
Мимоволі згадалася подібна ситуація, про яку гудів район два роки тому. Тоді теж виявили незаконний обробіток землі: під Гринівкою хтось посіяв більше 400 гектарів гречки. До речі, як загадково гречка «посіялася», так загадково і «змолотилася»… Але це «гречане» питання час від часу таки випливає на поверхню, бо земля є, ще й оброблялася, а надходжень до районного бюджету від неї немає. 
Іще на січневій сесії депутати Валентина БАБЕНКО та Олександр ОСІННІЙ поцікавилися в керівника прокуратури результатами досудового розслідування в цій справі. «Він нам відповів, що до наступної сесії прозвітує, але ця «наступна» сесія вже пройшла, а відповіді немає…»,  - коментує пані БАБЕНКО. 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації