7 Чудес дитинства (№14 від 5 квітня)
11 Квітня 2017 \\ Новини району \\ Коментарів немає.

25-26 березня 2017 року в столиці нашої держави проходив перший Міжнародний фестиваль-конкурс «7 чудес дитинства». Це була грандіозна подія, яка стала ще одною важливою сходинкою для багатьох талановитих дітей зі всієї України та ближнього зарубіжжя!
За два дні у фестивалі взяли участь майже 1400 осіб, було показано 300 номерів. Усі колективи відрізнялися один від одного і репертуаром, і стилем подачі. Всі вони зробили фестиваль неповторним. 
Запорукою успішного проведення заходу стало високопрофесійне журі: Білошкурський В.С. – заслужений працівник культури України, доцент кафедри хореографії Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, Шалапа С.В. – доцент кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтва, Peng Liu (Пенг Лю) (КНР) –член Міжнародної асоціації культури та мистецтв, Даша Ольховська – фіналістка телевізійного шоу «Танцюють всі».  Ведучою конкурсу стала  телеведуча каналу «Україна» Марія Петрик. Усі ці люди, починаючи навіть з їх присутності та уваги, внесли неабиякий вклад у феєричне проведення фестивалю-конкурсу. 
Дебютний виступ хореографічного колективу Великобубнівської сільської дитячої музичної школи «Артес» увінчався подвійною перемогою. На розсуд журі було представлено народно-стилізований танець «Розпрягайте, хлопці, коней» та естрадний танець «Танго». Обидві постановки отримали І місце. Таких високих результатів вдалося досягнути завдяки талановитим наставникам Ткаченко Л.В. та Самойленко Ю.М., постійній наполегливій праці учасників колективу та  їхній згуртованості (незважаючи на те, що тут займаються діти з декількох населених пунктів – Галки, Ведмежого, Великих Бубнів, Матлахового).
Хотілося б висловити велику подяку тим, хто підтримав колектив і духовно, і фінансово, і організаційно, і словом та увагою. Це, насамперед, сільський голова Галківської сільської ради Кузьменко Руслан Вікторович, ТОВ «Урожайна країна» в особі виконавчого директора Гнелицького Андрія Миколайовича та його заступників Жигаленка Олександра Володимировича і Зінченка Володимира Миколайовича. Також була відчутною підтримка батьків. Бажаємо нашим спонсорам натхнення, невичерпного оптимізму, подальшого розвитку та процвітання. Нехай у всіх справах вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє додає сил і надихає на великі перспективи.  
Конкурс закінчився, а чудовий настрій, грамоти, кубки, медалі та безкоштовний безлімітний квиток на відвідування парку розваг «7 чудес дитинства» в любий зручний час залишилися з дітьми на добру згадку про поїздку до Києва. 
Тож бажаємо колективу наснаги і сил працювати надалі та возвеличувати Роменщину.
Ольга  Перешивайло,  
директор Великобубнівської сільської ДМШ                 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації