Віртуальні підгузки (№ 21 від 24 травня)
30 Травня 2017 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

 У Ромнах 32–річна жінка, здійснюючи оптову закупку товару через всесвітню мережу Інтернет, натрапила на шахрая, якому й перерахувала 2 500 гривень завдатку за придбаний товар. Та в результаті очікуваної покупки  вона так і не отримала.    
До Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернулась 32-річна жителька міста. Жінка пояснила, що є приватним підприємцем та продає побутову хімію. Так, аби закупити деякий товар, вирішила скористатись всесвітньою мережею Інтернет. На одному із сайтів знайшла відповідне оголошення. Доступна ціна її зацікавила. Тому з продавцем зв’язалась та домовилась про закупівлю 35 упаковок підгузків для дітей. Продавець же повідомив, що товар відправить, якщо роменка перерахує завдаток у сумі 2 500 гривень. Заявниця ж, нічого не підозрюючи, довірливо виконала прохання чоловіка. Та в результаті після перерахунку коштів зв’язок з продавцем був втрачений. 
Наразі за даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та роблять все можливе, аби встановити зловмисника.
«Шановні громадяни - коментує Сергій Башкіров, заступник начальника Роменського відділу поліції, - запам’ятайте, що від час здійснення покупок через мережу Інтернет ні в якому разі не перераховуйте гроші наперед. Завжди домовляйтесь про оплату товару після його отримання. А коли невідомі категорично відмовляються виконувати такі умови, то це привід задуматись: можливо, це аферисти!».  
Відділ комунікації поліції 
Сумської області 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації