Велосипед поїхав (№23 від 7 червня)
13 Червня 2017 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

 Багато хто з громадян, з настанням літньої пори, пересаджується на власний двоколісний транспорт, бо так зручніше, але, користуючись ним, дуже часто дехто забуває про елементарні заходи безпеки, і вже від чого потім самі й потерпають. 
  Так, до Роменського відділу поліції з заявою про крадіжку звернувся 38–річний  житель міста. Чоловік пояснив, що з під’їзду багатоповерхівки, де він  проживає, невідомий викрав його спортивний велосипед. «Його я там залишив лише на декілька годин, а коли повернувся, то виявив його зникнення», - розповів заявник. 
Наразі з цього факту правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та роблять все можливе, щоб встановити зловмисника.
 «Тож, шановні громадяни, не залишайте свій двоколісний транспорт у під’їздах та інших місцях загального користування без нагляду. Краще поставте його в гараж або ж  інше надійне приміщення. Пам’ятайте, що  дотримання елементарних правил безпеки дозволить вам убезпечити себе від подібних неприємних ситуацій», - радить заступник начальника Роменського відділу поліції Сергій БАШКІРОВ

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації