Украв трактора, якого сам же й охороняв: НЕЙМОВІРНІ НІЧНІ ПРИГОДИ НА РОМЕНЩИНІ (№ 44 від 1 листопада)
9 Листопада 2017 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

 Сів за кермо чужої техніки та під мухою поїхав "на справу". Урешті, покинутий МТЗ знайшли аж у сусідній області. Про пригоди охоронця з Роменщини "ПОГЛЯДУ" розповіли поліцейські.
Ні трактора, ні сторожа: в одному з підприємств району не дорахувалися техніки й працівника. МТЗ-80 і 34-річний чоловік зникли з тимчасового майданчика, де зберігаються сільськогосподарські машини.
Служба охорони підприємства за допомогою спеціального пристрою визначила, що "залізний кінь" - десь у селі Чернігівської області. Техніку, дійсно, знайшли там, однак охоронця біля неї видно не було.
Поліцейські почали розслідувати крадіжку, та, як виявилося, ніякого грабіжника й не було. Вирушив у дорогу на тракторі сам сторож, але зовсім не "свиснути" його хотів. Навпаки, усе починалося з добрих намірів - допомогти жінці...
Сторож, як зазвичай, заступив на свою зміну. Та ввечері лиха година принесла односельця з відомою пропозицією - хильнути. Тільки-но чоловіки перекинули по кілька чарок, як зателефонувала знайома охоронця та попросила допомогти привезти їй дрова.
Не задумуючись, чоловіки вскочили до трактора та вирушили на поміч. Дорогою ж до сусіднього села зовсім випадково зустріли ще одного приятеля та й пішли до нього на гостини, покинувши техніку й забувши про жінку, яка чекала допомоги.
Зовсім не весело закінчилися нічні розваги - горе-охоронець "накатав" собі на статтю. Наразі стосовно чоловіка слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Йому загрожує до п’яти років ув’язнення.   

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації