МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ ПРИВЕЛА ЗА ҐРАТИ? (№23 від 7 червня)
13 Червня 2017 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

Юнак, що опановує навички кухаря, поцупив із супермаркету дві кулінарні книги. Керувала ж хлопцем не жага опанувати нові рецепти та поради іменитого кулінара, а бажання зробити подарунки близьким і знайомим. За них юнак на п'ять років ризикує опинитися за ґратами.
Юнак "виніс" із магазину спочатку одну книгу. Залишившись не пійманим, вирішив провернути аферу ще раз. І знову йому посміхнулась удача. Та не надовго.
Коли в супермаркеті виявили пропажу, "підняли" записи камер відеоспостереження, розповіли "ПОГЛЯДУ" в Роменському відділі поліції. На записах помітно, як хлопець брав книги з рекламного прилавка, ховав їх під верхнім одягом та непомітно виносив із магазину.
"Фігурант" на відео виявився знайомим працівникам ювенальної превенції. Ним був 19-річний студент, який саме опановує професію кухаря в одному з навчальних закладів міста.
Затримали хлопця в гуртожитку. Він у всьому зізнався й пояснив, що добре знав про відому кулінарну книгу. Розповів, що її можна було придбати за доступною ціною, якщо взяти участь в акції, але вирішив піти легшим шляхом. Першу викрадену книгу юнак подарував родичці, а іншу – своєму викладачеві.
Наразі його дії слідчі поліцейські кваліфікують як крадіжку за ч.1,2 ст. 185 Кримінального кодексу України ( крадіжка чужого майна, повторна крадіжка), яка передбачає покарання до п’яти років ув’язнення. 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації