ЕКСПРЕС-ДОСТАВКУ НАРКОТИКІВ ОРГАНІЗУВАВ РОМЕНЕЦЬ(№45 від 8 листопада)
14 Листопада 2017 \\ Конфлікти та кримінал \\ Коментарів немає.

За склянку марихуани молодикові «світить» 8 років за гратами. Роменець вигадав нехитрий спосіб займатися бізнесом – пересилав наркотики поштою. Свою провину в суді не визнав, та Феміда виявилася непохитною.
Наприкінці жовтня Роменський суд визнав жителя міста винним у розповсюдженні наркотиків. 
Як було доведено під час засідання, через мережу Інтернет чоловік домовився з покупцем і вислав тому до міста Суми наркотичний засіб за передоплату 805 гривень. Однак покупець виявився не простим, а поборником наркоманії. Замовив канабіс він спеціально – аби «підловити» продавця. Тільки-но отримав підтвердження про покупку, відразу повідомив правоохоронців. Далі всі дії відбувалися під їхнім наглядом Чоловік надсилав через термінал самообслуговування помічені поліцейськими кошти, усе це фіксувалося на відео. Коли ж посилка прийшла, її розпечатали в присутності правоохоронців та понятих, а вміст направили на експертизу. 
Експерт підтвердив, що надана на дослідження речовина рослинного походження є канабісом, маса його в перерахунку на висушену речовину становила майже 29 з половиною грамів.
Сам же молодик у суді своєї провини не визнав. З приводу того, за що одержав кошти на банківську картку, пояснив, що одного дня вирушив на базар, бо бабуся попрохала купити кави та чаю. Випадково зустрів у місті малознайомого хлопця. Той попросив у нього картку, бо нібито забув свою, а йому якраз мали надіслати заробітну плату. Роменець погодився допомогти й «поділився» карткою, от і все.
Однак, докази свідчили про інше. Вину роменця суд визнав і, зважаючи на те, що в момент вчинення злочину той перебував на іспитовому терміні за вчинення іншого злочину – грабежу, поєднаного з насильством, – ухвалив призначити йому покарання за сукупністю вироків у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації