РОЗМЕЖУВАТИ НЕРОЗМЕЖОВУВАНЕ, АБО ЧОМУ НЕ МОЖУТЬ РОЗДІЛИТИ ВОДОПРОВІД (№48 від 29 листопада)
5 Грудня 2017 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Поділити зони відповідальності за постачання та відведення води міськвиконком вирішив іще 3 роки тому. От тільки віз і нині там. Що заважає поставити умовні загати, розповідали посадовці. 
  У рішенні виконкому передбачалося, що відповідати за якість послуг у будинку мала б організація, на обслуговуванні якої цей будинок і перебуває. Міськ-водоканал же повинен би був відповідати за постачання води до фундаменту будівлі. 
Аналогічна ситуація й із водовідведенням від будинку. Точкою розподілу мав стати перший колодязь біля багатоповерхівки.
Однак, до цього часу все так і залишилося в планах, розповів на засідання виконавчого комітету начальник міського відділу житлово-комунального господарства Микола ГУБКА. «З дати прийняття рішення триває листування між комунальним підприємством «Житло-Експлуатація», приватними підприємствами: «Марс», «Житло-сервіс», «Наш Дім» і дочірніми підприємствами «Аква-сервіс», «Сток-сервіс» приватного підприємства «Еліпс» щодо його виконання», - зауважив Микола Миколайович.
«Аква-сервіс» та «Сток-сервіс» від такого розмежу-вання не відмовляються, але за умов, що буде оформлено документи приймання-передачі комунальної власності з дотриманням законодавчо встановленої процедури, разом із цим на об’єкти приймання-передачі буде в повному обсязі оформлена проектно-технічна документація, самі об’єкти будуть приведені до норм санітарного законодавства та технічних вимог, а тариф на централізоване водовідведення буде переглянуто з урахуванням додаткових витрат на розширення штату працівників, придбання додаткової спецавтотехніки, ремонту та обслуговування мереж і техніки та вартості орендної плати.
Сьогодні розділити водопровідні мережі надзвичайно складно, розповів «ПОГЛЯДУ» заступник міського голови Євгеній ЛУЗАН. Існує маса нюансів, що «гальмують» процес. Одна з найбільш серйозних проблем - існування низки кооперативних мереж, які будувалися давно за рахунок жителів, і документи на які зараз втрачено.
Щоб знайти шляхи вирішення питання, потрібно провести повторну нараду при міському голові разом із представниками водопостачальників та «жеків», вважає Микола ГУБКА й додає: питання затягнулося здебільшого тому, що за ним не здійснювався належний контроль через плин кадрів. «За період з 2014 року по жовтень 2017 року змінилося 5 заступників міського голови з питань житлово-комунального господарства і 7 начальників управління житлово-комунального господарства», - зазначив він.
Після обговорень управлінню ЖКГ було надано двомісячний термін, аби вирішити питання. Якщо ж і цього часу забракне, члени виконкому схиляються до рішення звернутися до Феміди.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації