На лікування з настроєм!Ремонт, на який чекали десятиліттями... (№ 44 від 1 листопада)
9 Листопада 2017 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Новий медичний кабінет для школярів одного з навчальних закладів міста подарували активісти. Свій внесок у допомогу зробив і постійний спонсор Олександр САЄНКО, директор ТОВ "Роменський завод продовольчих товарів". Під гучним девізом «Діти - наше майбутнє» відбулося відкриття. Ми ж на власні очі бачили грандіозні перетворення.  
Нещодавно здійснилася мрія директора ЗОШ №5 та школярів закладу,яким подарували зовсім новий, по-сучасному відремонтований медичний кабінет. За словами керівниці Наталії ДІХНИЧ, він функціонував і раніше, але з 1964 року не ремонтувався жодного разу. Доводилося самостійно пристосовувати кабінет з підручних матеріалів. Наприклад, для конструювання столу брали віконне скло та кріпили до ніжок на власний розсуд. 
Наталія Федорівна пояснює, що ні держава, ні місцева влада не виділяли коштів на ремонт та придбання необхідного обладнання жодного разу. Так, на кабінет узагалі не звертали уваги, бо були, за словами директора, більш нагальні проблеми. Але ж у школі навчається аж 446 учнів, які кожного дня звертаються зі скаргами чи приходять по консультації до медсестри. 
Фельдшер школи приступила до роботи з 1 вересня, коли кабінет уже капітально відремонтували. Та дівчина пам'ятає, у яких умовах доводилося працювати медикові раніше, адже чотири роки тому сама була випускницею закладу. Теперішню ж обстановку не зрівняти з колишньою. Шафи для документації, для препаратів невідкладної медичної допомоги, маніпуляційні столики, кушетка, холодильник та робочий стіл для медсестри, - усе сяє та виглядає більше, ніж "пристойно". І це – далеко не всі переваги кабінету. Відтепер стало набагато зручніше виконувати вологе прибирання, адже підлогу покрили кахелем, крім того, тепло в кімнаті зберігає надійне пластикове вікно. 
На відкриття медичного кабінету до ЗОШ №5 завітали спонсори, без яких ідея реконструкції так і залишилася б "витати в повітрі". Олександр ПАШКО, представник громадської організації "Українська громадська рада" та Олександр БАТІЙ, очільник ГО "Промінь Слобожанщини" зі своїм заступником Янісом ЛЕНСЬКИМ відвідали заклад особисто. З вітаннями до керівництва та учнів школи звернувся Олександр БАТІЙ, який наголосив, що розуміє, наскільки складно зараз школам, які будувалися в 60-х, 70-х роках, зберігати та відновлювати свої будівлі як ззовні, так і всередині. Зокрема, на медичні кабінети, зауважив, увага практично не звертається, а вимоги до їхнього утримання стають все жорсткішими. "Нам удалося здійснити ремонт, починаючи від кахелю на підлозі та закінчуючи файлами у папках. Сподіваємося, діти оцінять нашу турботу та будуть з настроєм приходити на лікування", - говорить Олександр.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації