ДТП
21 Вересня 2017 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Роменською місцевою прокуратурою спрямовано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно жителя м. Ромни, який обвинувачується у  порушенні Правил дорожнього руху, внаслідок якої загинула особа та залишення в небезпеці особи за ч. 2 ст. 286 та ч. 1 ст. 135 КК України.

Згідно встановлених в ході слідства обставин встановлено, що 24 червня 2017 року близько 22 год. 35 хв. водій Х., рухаючись на легковому автомобілі марки  ВАЗ по вул. Покровський Узвіз в м. Ромни в напрямку виїзду з міста на спуску дороги, в порушення вимог Правил дорожнього руху України здійснив наїзд на пішохода К. мешканця м. Ромни. Внаслідок наїзду потерпілий отримав тілесні ушкодження несумісні з життям та помер на місці пригоди. При цьому, водій автомобіля не зупинився на місці пригоди та не надав будь-якої допомоги особі, яка її потребувала.  

Принагідно хочу додатково звернути увагу пішоходів та інших учасників дорожнього руху про безумовне дотримання вимог Правил дорожнього руху задля врятування життя.

Разом із тим, водіям, які потрапили у дорожньо-транспортну пригоду, повідомляю про безумовну необхідність надання допомоги потерпілим, адже за не виконання вказаного передбачена кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 135 КК України санкція якої передбачає найсуворіше покарання у вигляді позбавлення волі строком до 2 років.    

 Повідомляємо, що упродовж 2017 року до Роменського міськрайонного суду працівниками прокуратури спрямовано 7 обвинувальних актів за фактами дорожньо-транспортних пригод, які стались на території м. Ромни та Роменського району.

 

Прокурор

Роменської місцевої прокуратури                                                  А. Макаренко

 

 

 

Заступник керівника

Роменської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                             Ю. Лук’яненко

 

 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації