Чистота – запорука… чийого обличчя?(№49 від 6 грудня)
12 Грудня 2017 \\ Події в місті \\ Коментарів немає.

Багна «наворотили», та прибрати після себе не спромоглися. Чому організації, які виконували ремонтні роботи, позалишали бруд напризволяще, розповідав начальник управління житлово-комунального господарства.
Питання покинутих куп багна в центрі міста підняла начальник відділу культури Тетяна БАЛЯБА ще 21 листопада на черговій оперативній нараді при міському голові. Жінка розповіла, що біля Роменської дитячої музичної школи хтось залишив купи бруду, й звернулася до відповідальних осіб з проханням навести лад на території навчального закладу. 
Минув тиждень, та знову звучало від пані Тетяни те ж прохання. За сім днів так ніхто й не спромігся прибрати в центрі міста. У підтримку виступив міський голова Сергій САЛАТУН:  «Уже тиждень чекаємо. Я не можу зрозуміти, ми повністю зупинилися з прибиранням міста?». Мер додав, що купа сміття «мертво» лежить і біля Роменської місцевої прокуратури.
Микола ГУБКА, начальник управління ЖКГ, спробував пояснити, у чому справа. Він розповів, що на території музичної школи чистилася каналізація, й запевнив, що скоро там приберуть. Біля прокуратури ж лежить підсипний матеріал, щоб «латати» ями. За словами Миколи Миколайовича, підрядна організація, яка здійснювала ремонт каналізації на вулиці Соборній минулого тижня закінчила асфальтування, але в деяких місцях асфальт просів. Тому вони його «заклали» й чекають певний час, доки матеріал «устаткується». Скільки чекати, не зазначив, але пообіцяв, що буде порядок. 

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації