З темряви в…Чому роменці так світлу раділи (№47 від 22 листопада)
28 Листопада 2017 \\ Події в місті \\ Кількість коментарів - 1

Єдиною надією для мешканців одного з «темних» мікрорайонів міста стало звернення до депутата обласної ради. Близько тридцяти років жителі Ромен сиділи в пітьмі, та нарешті отримали можливість ходити світлими вуличками й не обертатися назад від страху. Що вдалося зробити для населення, розповіла голова квартального комітету. 
Про проблеми мешканців мікрорайону Лучки повідала Галина УДОВИК, голова кварталу №23. Говорить, люди роками мріяли про світло у вечірній та нічний час біля своїх дворищ. Колись уривався терпець,  жителі самостійно задиралися на стовпи та вкручували лампочки, щоб очей собі в пітьмі не повиколювати. Тож на близько двадцять дворів просочувалося світло лише від трьох ліхтариків. 
Та цілковита темінь – не тільки незручно, а й небезпечно. Ідеальні умови орудувати злочинцям. І так - з 90-х років, пожалілася пані Галина.
Голова кварталу вирішила, що час ставити на цьому крапку й звернулася по допомогу до депутата обласної ради Дмитра КІРЮХІНА. Обранець порадився із заступником міського голови Євгенієм ЛУЗАНОМ та спільними зусиллями дали старт вирішенню «болючого» питання. За кошти міського бюджету вулиці Миколаївська, Деревської, Конотопська й Курганська більше не поринають у темряву. Окремо на Миколаївській довелося вирішити питання з кабелями, яких узагалі там не було. «Дмитро Євгенійович – справедлива й чесна людина, яка завжди готова вирішити проблему в місті», - наголосила Галина УДОВИК.
І дорослі, і малеча мікрорайону Лучки дякують за турботу Дмитрові КІРЮХІНУ, Євгенієві ЛУЗАНУ та Григорієві ХУТОРНОМУ, головному спеціалістові управління ЖКГ, за те, що знайшли час та засоби для врегулювання їхнього комфорту й безпеки.

Поділитися з друзямиПовернення до списку


Додати свій коментар до публікації

Коментарі.
  • Rep
    5 Грудня 2017

    Koment Link